sobota, 17 listopada 2012

VIII Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej

Do rozpoczęcia VIII Wrocławskiego Przeglądu Kultury Studenckiej "W górach jest wszystko co kocham" został już niecały tydzień. Co organizatorzy przygotowali tym razem? Przegląd potrwa dwa dni i odbędzie się wyjątkowo w auli budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej. Złożą się na niego trzy wydarzenia: wrocławska premiera najnowszej "wgórowej" płyty, konkurs wykonawców oraz wspaniale zapowiadający się koncert poezji Wiesławy Kwinto-Koczan. Zagrają Dom o Zielonych Progach, Małżeństwo z Rozsądku i szereg młodych zespołów, które zdobyły na WPKS najwyższe laury.

Szczegóły znajdziecie na stronie http://przeglad.wgorach.art.pl/2012, od siebie dodam, że możecie spodziewać się kilku miłych niespodzianek. Przypominam też, że w od piątku do niedzieli istnieje możliwość wzięcia udziału w profesjonalnych warsztatach wokalnych.

3 komentarze:

  1. Te przeglądy z roku na rok są coraz gorsze. Obecna edycja jest po prostu przeciętna. Jak dla mnie to powoli traci swój sens. Może kiedyś znów wrócą lata świetności, oby!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dramatyzujesz kolego, może po prostu Twój gust muzyczny się zmienia. Wg mnie z roku na rok jest coraz lepiej. Aż czuje się dumna chodząc tam. Wyluzuj :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Tylko że od dwóch lat już nie ma tego przeglądu? Zmieniło się to w coś innego czy coś takiego. Szczegółów nie znam ale eventu jako takiego to już nie ma ;)

    OdpowiedzUsuń