środa, 12 czerwca 2013

Pasterka bis!

Ani się obejrzeliśmy, a tu niedługo startuje druga edycja Pasterskich Aniołów, festiwalu, który wywołał w zeszłym roku niemałą sensację. Połączenie muzyki, poezji, warsztatów, pokazów podróżniczych i osobliwego klimatu Pasterki okazało się zabójczo niesamowite. Nawet Radio Wrocław nadawało, że w całej wsi nie zmieści się już ani jeden samochód ;-). Co czeka nas tym razem?

Goście festiwalu na pewno nie będą się nudzić, mogą przebierać między koncertami, prelekcjami i zaskakującą liczbą warsztatów (graficznych, tanecznych, foto, skrzypcowych, kabaretowych i wokalnych). Zagrają Dom o Zielonych Progach, Adsu, Basia Beuth, Bieguni i Bez Zobowiązań. Młodzi wykonawcy spróbują swoich sił w konkursie, najlepsi wystąpią na wielkim, niedzielnym finale. Dodatkowo miłośnicy małych i dużych gór posłuchają opowieści podróżników i obejrzą filmy prezentowane na zaprzyjaźnionym Przeglądzie Filmów Górskich w Lądku.

Jednym słowem - przyjedźcie i poczujcie ten wyjątkowy klimat końca świata :-).
Szczegóły na stronie pasterskieanioly.pl.

5 komentarzy:

 1. Ciekawa akcja :) Szkoda, że zamieszczasz mało piosenek szukam czegoś interesującego. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję że niebawem znajdę więcej czasu :).

   Usuń
 2. Jak już takie akcje się dzieją to nic mnie nie zaskoczy, serio. Nawet z takich prostych kościelnych akcji robić festiwale, jestem pod nie małym wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawia mnie czy w tym roku odbędzie się kolejna edycja bo chodziły słuchy o zawieszeniu eventu. Mam nadzieję że dojdzie do jego realizacji. Hej kolęda, kolęda!

  OdpowiedzUsuń
 4. Święta coraz bliżej, więc mam nadzieję że i w tym roku będzie taka fajna pasterka. Uwielbiam kolędy i mogłabym je w te dni śpiewać bez przerwy, nie ma piękniejszej muzyki!

  OdpowiedzUsuń