wtorek, 27 grudnia 2016

Czeski duet u Pieśniarzy

Ostatnio miałem okazję ponownie pojawić się na koncercie Zdenka Bartáka i Milana Kramaroviča u Pieśniarzy we Wrocławiu. Jest to duet, który rozpoczął muzyczną działalność w połowie 2015 roku. Mimo krótkiego stażu zaskakuje wzajemnym zgraniem i bogatym repertuarem.

Nie będę jednak przedstawiał Wam relacji, zamiast tego... zobaczcie koncert sami i oceńcie! Zdenek i Milan specjalnie na ten jeden wieczór przyjechali z Pragi do Wrocławia. Zaprezentowali głównie swoje utwory. Oddali też hołd zmarłemu niedawno Gregowi Lake'owi z zespołu Emerson, Lake & Palmer, zaczynając występ przebojem "Lucky man".

--> Link do nagrania z koncertu

11 komentarzy:

 1. Przesłuchałem cały koncert - bardzo mi się podoba.
  Dzięki za ten wpis!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze chciałem być na ich koncercie, lecz nigdy nie było czasu, albo coś wyskakiwało, dzięki za dodanie go , chociaż obejrzę w internecie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To muzyka dla moich uszu. Posłuchałem wykonań.. świetnie, wprost rewelacyjnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałbym być choć raz w życiu na ich koncercie. Relacja świetna, pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny koncert. Szkoda, że nie byłem osobiście.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten koncert był bardzo magiczny, tak samo jak i inne występy tych panów! Wielkie brawa dla nich. na know-now.pl zrobili fajną wideo relację z ostatniego grania także jak kogoś nie było to polecam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Co ty gadasz, a myślałem że nikt nie interesuje się takimi występami. Nie wspominając już o relacjach! Muszę tam koniecznie zajrzeć bo aż mnie ciekawość zżera. :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Z ciekawości sprawdziłem co to za duet i powiem wam że nawet się wciągnąłem. Koncert od strony technicznej poprawny, ale czuć w nim było magię i przyjemnie się go odbierało

  OdpowiedzUsuń
 9. Chyba coś chłopakom nie poszło bo szukam od jakiegoś czasu jakichkolwiek informacji na temat koncertów i nic nie mogę znaleźć. Ciekawa sprawa, bo coś powinno być.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zawsze chciałem być na ich koncercie, lecz nigdy nie było czasu, albo coś wyskakiwało, dzięki za dodanie go , chociaż obejrzę w internecie, dobre i tyle. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Szukałem po ich trasie czy znajdę okazję żeby posłuchać panów na zywo, ale niestety trochę mi niepodrodzę. Zadowalam sie tylko internetem, ale zawsze coś, bo duet wybitny.

  OdpowiedzUsuń