wtorek, 27 grudnia 2016

Czeski duet u Pieśniarzy

Ostatnio miałem okazję ponownie pojawić się na koncercie Zdenka Bartáka i Milana Kramaroviča u Pieśniarzy we Wrocławiu. Jest to duet, który rozpoczął muzyczną działalność w połowie 2015 roku. Mimo krótkiego stażu zaskakuje wzajemnym zgraniem i bogatym repertuarem.

Nie będę jednak przedstawiał Wam relacji, zamiast tego... zobaczcie koncert sami i oceńcie! Zdenek i Milan specjalnie na ten jeden wieczór przyjechali z Pragi do Wrocławia. Zaprezentowali głównie swoje utwory. Oddali też hołd zmarłemu niedawno Gregowi Lake'owi z zespołu Emerson, Lake & Palmer, zaczynając występ przebojem "Lucky man".

--> Link do nagrania z koncertu

10 komentarzy:

 1. Przesłuchałem cały koncert - bardzo mi się podoba.
  Dzięki za ten wpis!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze chciałem być na ich koncercie, lecz nigdy nie było czasu, albo coś wyskakiwało, dzięki za dodanie go , chociaż obejrzę w internecie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To muzyka dla moich uszu. Posłuchałem wykonań.. świetnie, wprost rewelacyjnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałbym być choć raz w życiu na ich koncercie. Relacja świetna, pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny koncert. Szkoda, że nie byłem osobiście.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten koncert był bardzo magiczny, tak samo jak i inne występy tych panów! Wielkie brawa dla nich. na know-now.pl zrobili fajną wideo relację z ostatniego grania także jak kogoś nie było to polecam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Z ciekawości sprawdziłem co to za duet i powiem wam że nawet się wciągnąłem. Koncert od strony technicznej poprawny, ale czuć w nim było magię i przyjemnie się go odbierało

  OdpowiedzUsuń
 8. Udało mi się nawet załapać na koncert tych panów i ogromnie się cieszę, że miałem ten zaszczyt. Drugi raz w swoim życiu już się pewnie nie uda,a naprawdę warto to przeżyć.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie przepadam szczególnie za czeską muzyką, ale Ci panowie robią naprawdę kawał dobrej roboty! Zaskoczyła mnie ilość utworów które przerobili, a działają dopiero 3 lata.

  OdpowiedzUsuń
 10. Przyjemnie słucha się tego duetu. Na pana Zdenka Bartáka natknęłam się kiedyś w solowych produkcjach i już wtedy mi się spodobał. Liczę na więcej takich produkcji od tych panów.

  OdpowiedzUsuń